motoger

Filtr powietrza Renault Clio II

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Filtr powietrza Renault Clio II
Filtr powietrza Renault Clio II
Filtr powietrza Renault Clio II
Filtr powietrza Renault Clio II
Filtr powietrza Renault Clio II
Filtr powietrza Renault Clio II
Filtr powietrza Renault Clio II
Filtr powietrza Renault Clio II

Sprzedawcy części do Renault Clio:

części używane poznań
części szrot samochodowy
auto części warszawa
giełda części moto2.pl
czesci samochodowe uzywane
części używane amerykańskie
auto kasacja części używane
auto części
auto części gliwice
gielda czesci
giełda części samochodowych
giełda części używanych samochodowych poznań
auto szrot samochodowy
auto szrot
części moto2
giełda części śląsk
moto2
moto2.pl
części uzywane samochodowe
auto części słomczyn
części używane opel
zamienne czesci samochodowe
auto części poznań
giełda części słomczyn
auto części zamienne
giełda części poznań
auto czesci zamienne
giełda części

Cena Filtr powietrza Renault Clio Cena

Portal z darmowymi ogłoszeniami części używanych samochodowych Renault Clio przedstawiamy tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Filtr powietrza. Części w kategorii Filtry. Ta tania część używana wymontowana z samochodu została wystawiona 2025-01-20 i ten anons bez żadnej ściemy jest dostępny do teraz dnia 2025-02-05 - numer oferty 31303831. Część używana Filtr powietrza do Renault Clio II jest zaprezentowane w celu sprzedaży. Oferent ma na stanie 8 sztuk tych części samochodowych. Cena Filtr powietrza Renault Clio II 2.0 1999 sedan. Tanio Filtr powietrza Renault Clio II 2.0 1999 sedan. Pojazd ten ma pojemność silnika 2.0 i jeździ już po autostradach i drogach miejsko-wiejskich od roku 1998. Nadwozie zastosowane w tym aucie to segment nadwozia sedan i ten samochód produkuje Renault. Ten model Clio wyszedł na cały świat w wersjach takich jak I, I FL, II, II FL, II Campus, II Campus FL, III, III FL, IV.


Opinie mechaników i blacharzy

Na auto szrocie z częściami używanymi kupiłem filtr powietrza i mogłem dzięki temu naprawić ulubione Renault Clio wersja II. Nie wiedziałem gdzie kupić auto ale udało się kupić Renault Clio. Najmocniejsza wersja silnikowa to jest to co uwielbiam. W komisie samochodowym mówili że Renault Clio to najgorsze auto z tym silnikiem ale mnie to nie interesuje bo jestem zadowolony z auta. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Renault Clio bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że najbardziej awaryjnym samochodem jest Renault Clio. Więc uwielbiam swój samochód. Na aukcji używanych części samochodowych znalazłem filtr powietrza do Clio. Najtańsze części używane do samochodu kupiłem w Śrem. Duży auto złom samochodowy z magazynem na którym są części używane do większości aut. Widziałem na tym auto szrocie dużo części takich jak maska, zderzak, lampa ale ja potrzebowałem filtr powietrza. Dostałem filtr powietrza od ręki i od razu mogłem montować do auta. Jest już więcej sprzedawców i części niż na giełdzie części używanych w Poznaniu więc kupuję. Gdzie szukać filtr powietrza najlepiej na stronie motoger.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w MOTOGER.pl:
Moja żona pojechała na zakupy i uszkodziła mi samochód Renault Clio. Chyba będę na motoger musiał poszukać filtr powietrza. Znajomy powiedział że to nie będzie łatwe zadanie ale szukałem w Internecie Renault Clio. Spotkam się z kumplem i pogadam o tym jak naprawić  filtr powietrza w Renault Clio. Prawdopodobnie to nie jest duży problem ale musiałem Zająć się kotem. Gdy wsiądę do pięknego samochodu będę się starał nie uszkodzić filtr powietrza do Renault Clio. Przyszedł ten moment aby znaleźć nową część ale była droga więc poszukałem taniej filtr powietrza. Dzięki mojemu znajomemu szybko i tanio znalazłem części w Śrem. Doznałem szoku gdy zobaczyłem ile jest filtr powietrza. Właściciel złomowiska pokazał mi samochody całe Renault Clio na części.  


KONTAKT

tanio Filtr powietrza Renault Clio II

Zadzwoń

Koszt PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. i w soboty w godz. . Koszt PLN brutto/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 296 firm
z Polski.

Filtr powietrza Renault Clio II
Filtr powietrza Renault Clio II Filtr powietrza Renault Clio II
Copyright © 2025. MOTOGER.pl